ذرت یا بلال یا جواری، یکی از غلات مهم است. منشأ آن قاره آمریکا بوده‌است و پس از گندم، بیشترین اراضی کشاورزی جهان به ذرت اختصاص دارد. ذرت سرشار از مواد مغذی مورد نیاز برای بدن بوده، منبع خوبی از فیبر محسوب می‌شود و سرشار از کالری است.
روسیه یکی از کشورهای تولیدکننده‌ی ذرت است.
شرکت فنیکس بیزنس خدمات خود را در زمینه‌ی صادرات ذرت، به اقصی نقاط دنیا، از جمله به کشورهای اروپایی، آسیایی و کشورهای مستقل همسود، به مشتریان عرضه می‌کند.

WhatsApp
WhatsApp

جو

جو (نام علمی: Hordeum vulgare) یکی از غلات است. چرخه زندگی این گیاه یک ساله، و از خانواده گرامینه‌ها (گندمیان) است. کشت جو احتمالاً از اتیوپی و آسیای جنوب‌شرقی آغاز شده‌است.
کشور روسیه یکی از بزرگ‌ترین تولیدکننده‌های جو در جهان است.
شرکت فنیکس بیزنس به مثابه‌ی یک صادرکننده، جو را به اقصی‌نقاط دنیا، از جمله به کشورهای اروپایی، آسیایی و کشورهای مستقل همسود، عرضه می‌کند.

گندم

گندم (نام علمی: Triticum) از مهم‌ترین غلات است که جزو قوت غالب مردم جهان است. گندم از گیاهان گلدار تک‌لپه‌ای یک ساله، از تیره گندمیان، و از خانواده گرامینه‌ها است. این محصول بیشترین مساحت زیر کشت محصولات غذایی را به خود اختصاص داده‌است. تجارت جهانی گندم به تنهایی از مجموع تمام محصولات کشاورزی دیگر بیشتر است.
در بسیاری از مناطق کشور روسیه، گندم در انواع گوناگونِ آن، تولید می‌شود. انواع گوناگون گندم از نظر روش‌های تولید و ویژگی‌های آن‌ها از یکدیگر متمایز هستند. گندم در کشور روسیه، با هدف مصرف داخلی و همچنین جهت صادرات تولید می‌شود.
شرکت فنیکس بیزنس عرضه کننده‌ی خدمات فروش و صادرات گندم، از روسیه به کشورهای اروپایی، آسیایی و کشورهای مستقل همسود، است.

WhatsApp
WhatsApp

برنج

شرکت فنیکس بیزنس، به مثابه‌ی یک واردکننده، برنج ایرانی را به مشتریان خود عرضه می‌کند. برنج ایرانی به لطفِ عطرِ منحصر به فرد، طعم خاص و رنگ سفید برفی، انتخابی عالی برای دوست‌داران غذاهای خوشمزه است. مشتریان عزیز می‌توانند برنج ایرانی را با قیمت مناسب و در حجمِ بالا، از شرکت ما، خریداری کنند.